Bela Baloncuklar

0/0

Bela Baloncuklar

Bela Baloncuklar , Bela Baloncuklar 1 , Bela Baloncuklar 2 , Bela Baloncuklar 3 , Bela Baloncuklar 4

Bela Baloncuklar Bela Baloncuklar Bela Baloncuklar seni yakmak istiyorlar. Bela Baloncuklardan kaç ve uygun zamanı bulunca balonları patlat. Balonlar senin üzerine değerse seni yok edecektir. Öncelikle oyunun yüklenmesini bekleyin ve sağ alt köşede bulunan Play game butonuna tıklayın. Yön tuşları ile hareket ederek Space tuşu ile balonları yok edebilisin. Bela Baloncuklar sizlere en popüler Bela Baloncuklar 2 ve Bela Baloncuklar 3 daha birçok oyununu sunuyor.

Bela Baloncuklar 1 Bela Baloncuklar 1 Bela baloncuklar bu sefer çok kişili olarak sizlerle. Bela Baloncuklar ile iki kişi olarak daha hızlı ve kolay balonları patlatabilirsiniz. Oyunun yüklenmesinin ardından Play butonu ile oyunu başlatın. 1. oyuncu için Yön tuşları ile ve Space tuşu ve 2. oyuncu ise Z,X,C tuşlarını kullanabilirsiniz. Bela Baloncuklar sizlere en popüler Bela Baloncuklar 2 ve Bela Baloncuklar 3 daha birçok oyununu sunuyor.

Bela Baloncuklar 2 Bela Baloncuklar 2 Bela Baloncuklar bu sefer yeni versiyonu ile sizlerle. Oyun daha da zorlaşıyor ama siz yine bütün baloncukları başlatın. Oyun başladıktan sonra Play butonuna tıklayın ve nick istenilen yere nick yazın. Ardından Ok butonu ile Single player yazın ve oyunu başlatın. Yön tuşları ile Balon Avcısını kontrol ederek Space tuşu ile ateş ediyorsunuz. Bela Baloncuklar sizlere en popüler Bela Baloncuklar 2 ve Bela Baloncuklar 3 daha birçok oyununu sunuyor.

Bela Baloncuklar 3 Bela Baloncuklar 3 Bela Baloncuklar bu sefer serinin 3. oyunu ile karşınızda. Bu sefer daha güçlü balonlar var. Bu balonlar tam bir baş belası. Bu zorlu versiyonda bütün balonları yok etmen gerekiyor. Gayet dikkatli ol balonlar sana değer ise canın gidecektir. Bu oyunu da çoklu olarak oynayabilirsiniz. 1. oyuncu için W,A,S,D ve Q tuşu ve 2. oyuncu için ise Yön tuşları ve 0 tuşu ile oynayabilirsiniz. Bela Baloncuklar sizlere en popüler Bela Baloncuklar 2 ve Bela Baloncuklar 3 daha birçok oyununu sunuyor.

Bela Baloncuklar 4 Bela Baloncuklar 4 Oyunun yüklenmesinin ardından nick yazın ve oyunu başlatın. Single Player ile direk oyuna girebilirsiniz. Bela Baloncuklar ile bu sefer volkanda bulunan balonları patlatmanız gerekiyor. Yön tuşları ile karakteri hareket ettirebilirsiniz. Bela Baloncuklar sizlere en popüler Bela Baloncuklar 2 ve Bela Baloncuklar 3 daha birçok oyununu sunuyor.

0/0